12 PPS Passa
Informacje
Lokalizacja
03-117 Warszawa
Żiżki 12 Warszawa
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 0 503 701 717 - sekretariat
Telefon komórkowy: 0 503 701 717 - sekretariat
Strona www: #


Ocena: 6
Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna "Passa" zaprasza do korzystania ze specjalistycznej pomocy Psychoterapeutów dzieci i dorosłych, Seksuologa, Pedagoga specjalnego, Dietetyka klinicznego, sportowego i pediatrycznego oraz PsychotraumatologaJesteśmy zespołem skutecznych specjalistów - psychoterapeutów, seksuologa i dietetyka. Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele w formie: • Psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych • Terapii seksuologicznej • Konsultacji wychowawczych • Terapii traumy (PTSD) • Terapii DDA • Leczenia zaburzeń odżywiania • Skutecznej i zindywidualizowanej diety • Terapii online Serdecznie zapraszamy, Zespół PPS Passa www.pps-passa.com
Wyświetleń: 5310
Komentarze